Zakończenie roku szkolnego + prezentacja

Utworzono dnia 28.06.2021

Zakończenie roku szkolnego  2020/2021 odbyło się 25 czerwca 2021r. To wydarzenie, na które czekali wszyscy uczniowie. Za nimi bardzo trudny rok, który w większości spędzili w domach na wideokonferencjach. Tradycyjnie rozpoczęło się od mszy świętej w kościele, potem w szkole rozdanie świadectw, nagród i pożegnanie absolwentów. Uczniowie nie zapomnieli o swoich nauczycielach, wychowawcach, Pani Dyrektor i pracownikach. Były podziękowania, życzenia, a nawet łzy wzruszenia.

A oto kilka podziękowań od uczniów:

„Dziękujemy: za serce, uśmiech, dobre słowo,
zachętę do pracy, gdy nic się nie udawało,
i pochwałę, gdy wszystko szło dobrze.
Za pomoc w odkrywaniu tego, w czym jesteśmy najlepsi, i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy.
Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.
Za to, że w tak wielu sytuacjach
mogliśmy zawsze na Panią/ Pana  liczyć...

Za trud włożony w naszą edukację, za opiekę, pomoc i wsparcie.

Za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

Za wszystkie życiowe lekcje i cenne rady,

Za dobre intencje, za naukę, za wycieczki, za odwołane kartkówki, za przymykanie oka, za szansę do poprawy, za skrócone lekcje, za troskę, za cierpliwość, za kreatywne myślenie, za wdzięczność, za dobre oceny, za znoszenie fochów, za wysiłek, za pomoc, za dobroć, za prestiż, za pobłażliwość, za humor, za mądrość..... ZA WSZYSTKO”

Na zakończenie przesyłamy link z relacji co działo się u nas w szkole przez cały rok szkolny. Miłego oglądania :)

Utworzono dnia 25.06.2021, 22:00